NGW's E-Fed Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NGW Backstage.

+3
AgePee (Агента от Сливен)
vasko123
Moneymaker
7 posters

Go down

NGW Backstage. Empty NGW Backstage.

Писане by Scroller Нед Фев 28, 2016 12:47 pm

Тука ще пишете вашите промота!
Scroller
Scroller
Админстратор
Админстратор

Брой мнения : 58
Reputation : 5
Join date : 27.02.2016
Age : 21
Местожителство : България

Върнете се в началото Go down

NGW Backstage. Empty Re: NGW Backstage.

Писане by AgePee (Агента от Сливен) Нед Фев 28, 2016 11:40 pm

РОМАН РЕЙНС: Ето ме! ROMAN REIGNS IS IN THE HOUSE BABYY! Време е да сритвам мутри! И първата мутра,който ще сритам е TRIPLE H! Чакам те в 24/7 кучко!

AgePee (Агента от Сливен)
Суперзвезда
Суперзвезда

Брой мнения : 4
Reputation : -1
Join date : 28.02.2016

Върнете се в началото Go down

NGW Backstage. Empty Re: NGW Backstage.

Писане by Scroller Пон Фев 29, 2016 4:58 pm

Finn Balor е видян след мача си с Трите Хикса и е спрян за интервю от Byron Saxton.
NGW Backstage. GCsP4K7eHQFbAJ
Byron Saxton: Е Балор честито за дебютанта ти победа ти показа,че си най-добрия демон от всички,какво ще кажеш по това?
Finn Balor: Прав си аз се доказах още в първият ми мач тук и то срещу великият Трите Хикса,този човек е един от най-великите и аз го победих показах му,че той няма никакъв шанс да ме победи в началото той каза,че съм щял да имам проблеми,но май той имаше проблем и то голям успях да му контузия единият крак.
Byron Saxton: Това е добро постижение,че си победил Трите Хикса краля на кралете, преди да победиш получихме информация за мача ти на  предстоящият турнир Rebellion  ти ще се биеш за NXT титлата и ще имаш шанса да станеш първият NXT шампион какво мислиш,че може да стане?
Finn Balor: Е Byron аз мисля,че ще стана първият NXT шампион и никой не може да ми попречи дори и онзи смешник Роман Рейнс Си Ем Пънк Невил Оуенс Ортън който и да е никой не може да ми попречи,и аз ще стана първият NXT шампион повярвайте в това!
След интервюто Фин Балор си тръгва!
Scroller
Scroller
Админстратор
Админстратор

Брой мнения : 58
Reputation : 5
Join date : 27.02.2016
Age : 21
Местожителство : България

Върнете се в началото Go down

NGW Backstage. Empty Re: NGW Backstage.

Писане by Moneymaker Вто Мар 01, 2016 1:15 pm

Booby Roode е засякан след тройната заплаха, където той бе близо до победата в мача, но не успя да е измъкне.

Renee Young:Здрасти Боби, може ли да те питам няколко въпроси.
Booby Roode: Здрасти Рене, естественно, че може.
Renee Young: Тази вечер ти направи дебюта си , но не успя да победиш.Как ще коментираш това?
Booby Roode:Виж Рене първо на първо двубоя бе тройна заплаха и  беше трудно , защото дори и да не ме тушират пак губя.Според мен тази загуба не е фатална, защото бе само един мач.Сега разбрах,че  на предстоящият турнир "Rebbelion " аз ще имам двубой срещу  не кой да е  , а моя съотборник Невил и шеф на тази компания,  надявам се да се получи приятно мачле и нека по-добрият победи.Btw.. той ще разбере на какво е способен " It Factor-a"на NGW.Good luck, brother.
Renee Young: Ако трябва да съдя по думите ти си готов на всичко за тази победа и на ППВ-то ще си разкриеш пълният потенциал който не можа да го направиш в RAW.Правилно ли съм схванала или греша?
Booby Roode:Меко казано е точно така, Рене ти може да си блондинка, но си от малкото които използват главният си мозък!
Renee Young:Благодаря ти, че мислиш така! Също така се радвам, че отдели от времето си за интервюто!Пожелавам ти успех на турнира.
Booby Roode:За нищо Рене! Мерси ще ми бъде нужен.
Moneymaker
Moneymaker
Модератор
Модератор

Брой мнения : 29
Reputation : 9
Join date : 27.02.2016
Age : 28

Върнете се в началото Go down

NGW Backstage. Empty Re: NGW Backstage.

Писане by vasko123 Вто Мар 01, 2016 2:52 pm

Saxston: Ето ни зад кулисите където е още един от тройната заплаха по рано Samuel Shaw !той хвърля кофи и разни други работи явно е много ядосан сега ще видя какво става Хей Самуел ?

NGW Backstage. Backstage%2BTalk

Samuel Shaw: Какво искаш,а ?

Saxston: исках да ти задам няколко въпроса.

Samuel Shaw: Добре давай задавай.

Saxston: Как се чувстваш,след тази брутална тройна заплаха по рано видяхме колко близо беше до            победата каква ти е реакцията?

Samuel Shaw:  Aj Styles ти направи най голямата си грешка като реши да  се правиш на най силният и да ме накараш да се предам за това следващата седмица в Raw те предизвиквам на мач не мога да губя разбираш ли ти това не го разбираш когато ме накара да се предада ти прероди нещо хубаво в мен и ще разбереш какво е другата седмица в Raw ако разбира се ти стиска и изобщо се появиш,а ти Боби Рууд ти изобщо не трябваше да си в този мач още в началото не знам какво правеше в мачът,но и ти си навлече гневът ми иначе тройната заплаха се получи доста добре тримата показахме,че трябва да сме в главните мачове въпреки,че ми се искаше да победя,но както казах  Aj Styles чакам те другата седмица ако ти стиска !Сега ми се махай от главата.
vasko123
vasko123
Суперзвезда
Суперзвезда

Брой мнения : 15
Reputation : 0
Join date : 28.02.2016
Age : 29

Върнете се в началото Go down

NGW Backstage. Empty Re: NGW Backstage.

Писане by AgePee (Агента от Сливен) Вто Мар 01, 2016 8:33 pm

AJ Styles тръгва към съблекалните! По пътя обаче той е пресрещнат от Роман Рейнс! Рейнс започва да го налага с крушета в главата и изкрещява в лицето му YOU SUCK! Стайлс кърви стабилно от ухото,а Рейнс не е приключил и взима стоманен стол! Con-chair to! Линейка отвежда Стайлс на носилка! Изглежда той ще бъде заместен от Рейнс в мача за главната титла на турнира!

AgePee (Агента от Сливен)
Суперзвезда
Суперзвезда

Брой мнения : 4
Reputation : -1
Join date : 28.02.2016

Върнете се в началото Go down

NGW Backstage. Empty Re: NGW Backstage.

Писане by Scroller Нед Мар 06, 2016 8:04 pm

Finn Balor е видян и е спрян за интервю!
Репортер : Балор спри какво има ?
Finn Balor: Бесен съм на едно малко копеленце!

NGW Backstage. Promo-2jZOmXrS

Репортер: Какво мислиш да направиш ?
Finn Balor: ПРЕДИЗВИКВАМ ГО НА МАЧ УЛИЧЕН БОЙ БЕЗ НИКАКВИ БЕЗ ОГРАНИЧЕНИЯ БЕЗ НАМЕСИ  И ЗАЛОГЪТ ДА БЪДЕ ПРАВА ЗА ПРАВА ПОБЕДИТЕЛЯ СИ ЗАПАЗВА ПРАВАТА ПРИЕМАШ ЛИ СМЕШНИКО ?
Scroller
Scroller
Админстратор
Админстратор

Брой мнения : 58
Reputation : 5
Join date : 27.02.2016
Age : 21
Местожителство : България

Върнете се в началото Go down

NGW Backstage. Empty Re: NGW Backstage.

Писане by PILLOWTALK Нед Мар 06, 2016 8:31 pm

Репортер: Е , Ей Джей , приемаш ли предизвикателството ?

NGW Backstage. ACfqnHY

Стайлс: Ще приема , ако мачът не е измислен като теб самият! Какъв е този мач победителят остава с права ? От къде на къде си ги мислиш от оная си работа тия мачове ? Не , не приемам този мач , бих приел всякакъв вид мач , но не и такъв вид мач измислен , като теб! НЕ, не приемам предизвикателството ти ''смешнико''
PILLOWTALK
PILLOWTALK
NGW Rookie's NXT Champion
NGW Rookie's NXT Champion

Брой мнения : 40
Reputation : 22
Join date : 27.02.2016
Age : 24
Местожителство : Yambol

Върнете се в началото Go down

NGW Backstage. Empty Re: NGW Backstage.

Писане by Prankster Вто Мар 08, 2016 7:00 pm

NGW Backstage. Untitled-13

Том:Дийн можели няколко въпроса?
Дийн:Да
Том:Днес имаш мач в които ще си защитаваш титлата си..
Дийн го прекъсва:Какво?Вчера в БАЛОР ТВ,казах ,че мача ни няма да е за титлата ми..
Том:Ами разбира се ,че ще е за титлата ти все пак е Оупън Чалъндж.
Амброуз:Какво,Ебаваш ли се?Какъв Чалъндж.Днес имам мач с Стайлс и то Street Fight..
Том:Ами по рано днес началниците съобщи...
Дийн:Не ми пука какво са казали те,няма да провеждам ш*бания чалъндж.Искам мач с ЕйДжей Стайлс и то Street Fight ТАЗИ ВЕЧЕР!!!
Амброуз е бесен и спира интервюто и си тръгва към Locker Room-а


NGW Backstage. Untitled-14
Prankster
Prankster
Суперзвезда
Суперзвезда

Брой мнения : 19
Reputation : 2
Join date : 27.02.2016
Age : 24
Местожителство : Cincinnati,Ohio

Върнете се в началото Go down

NGW Backstage. Empty Re: NGW Backstage.

Писане by TheOne Вто Мар 08, 2016 7:49 pm

Том : Джо , чакай , джо , ДЖО стой малко
Джо : Какво искаш мишко , ще смажа ако ми кажеш още 1 път името , искам онова копеле амброуз . Да му смажа тиквата от бой
Том : Искам само едно интервю . спокойно грамаданецо 
Джо : питай . 
NGW Backstage. Backstage%2BTalk%2B2
Том : Джо , ти победи см пънк и амброуз преди той да стане шампион
Джо : Точно така , онази мишка победи без да иска самуел шоул , сега на този чалъндж искам да му премажа главата от бой , тази беден борсук тръгнал да ми се прави на ядосан , не искал чалънд , да ама аз искам , нека иска шибания мач с шибания ей джей . Да си го завре в гъза . Аз искам да му наритам задника като миналата седмица .
Том : Е джо , в момента си единственото нещо което по така може да застраши . Но има шанс и да го одраскаш
Джо : Какво каза тук , искаш ли да ти изкарам езика през задника и ще го завра там . Я пак попитай , че не чух правилно
Джо : Джо ако спечеля , първото нещо ще е да му завра титлата в гъза . После ще му набия един масъл бъстър . За това амброуз . .БЯГАЙ ПО ДОБРЕ , ЗАЩОТО ДЖО ТЕ ТЪРСИ 
TheOne
TheOne
Суперзвезда
Суперзвезда

Брой мнения : 6
Reputation : 1
Join date : 28.02.2016

Върнете се в началото Go down

NGW Backstage. Empty Re: NGW Backstage.

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите