NGW's E-Fed Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

4. Segment with the new NXT Champion - AJ Styles

5 posters

Go down

4. Segment with the new NXT Champion - AJ Styles Empty 4. Segment with the new NXT Champion - AJ Styles

Писане by Pamelska Нед Мар 20, 2016 1:33 pm

1. AJ Styles
Pamelska
Pamelska
NGW Divas Champion
NGW Divas Champion

Брой мнения : 57
Reputation : 61
Join date : 27.02.2016
Age : 23
Местожителство : Стара Загора

Върнете се в началото Go down

4. Segment with the new NXT Champion - AJ Styles Empty Re: 4. Segment with the new NXT Champion - AJ Styles

Писане by PILLOWTALK Пон Мар 21, 2016 2:40 pm



Announcer: Моля посрещнете от Gainesville, Georgia, United States , новият NGW Rookie's NXT CHAMPIOOOOOOOOON - ''THE PHENOMENAL'' AJ STYLES и неговият съотборник бившият NGW United States Champion - Dean Ambrose - The Phenomenal Friengs

4. Segment with the new NXT Champion - AJ Styles C8747374a0a8050462afabec1f86c57dcedbf30d_hq

4. Segment with the new NXT Champion - AJ Styles T9EjaLu

Tazz: Ето го новият ни NXT шампион! Той направи невероятен мач с вече бившият шампион Фин Балор. Мачът беше просто уникален , струваше си да го гледате.
Cole: Определено мачът беше много добър , аз определено съм много щастлив ,че видяхме как тези 2 суперзвезди се раздават до край. От доста време насам не бях гледал такъв мач и да се надяваме по-често да гледаме такива мачове. Ей Джей Стайлс без да се бави , няколко дни след като стана NXT Champion, той обяви ,че ще сформира отбор с бившият US Champion Dean Ambrose. Дано си паснат добре и след време да станат отборни шампиони и 2-мата са много добри на ринга , сега да видим какво ще кажат те?
PILLOWTALK
PILLOWTALK
NGW Rookie's NXT Champion
NGW Rookie's NXT Champion

Брой мнения : 40
Reputation : 22
Join date : 27.02.2016
Age : 24
Местожителство : Yambol

Върнете се в началото Go down

4. Segment with the new NXT Champion - AJ Styles Empty Re: 4. Segment with the new NXT Champion - AJ Styles

Писане by Prankster Пон Мар 21, 2016 3:59 pm

Амброуз:1-во искам да се изкажа за Ренди Ортън.Така Ренди,слушай ме,знам ,че ме гледаш в момента с титлата ти в ръка и се хилиш.Но истината е ,че ти ме победи защото направих огромна грешка която ми костваше титлата,тази грешка дори не мога да я проумея.Ти знаше,вие знаехте(феновете),че аз щях да те победя и да ти се натрия в лицето,но една грешка ми коства всичко.Хей Ортън,искам реванша ми колкото се може по-скоро,и не искам оправдания от твоя страна,искам просто отново титлата на пояса си.И Този път няма къде да ходиш,защото в моя ъгъл ще бъде Феноменалния ЕнЕксТи Шампион,така че,пресмятай какво те чака.


4. Segment with the new NXT Champion - AJ Styles Promo%2B2


2-ро искам да се изкажа колко съм щастлив за това че със Стайлс направихме този невероятен отбор,който ще мачка наред и който ще вземе Таг Титлите.Точно така искаме мач за Таг Тилтите не ни пука кои ще са шампиони,обещавам ви че ще ходим по тази рампа с Таг Титлите...


4. Segment with the new NXT Champion - AJ Styles Promo%2B1
Prankster
Prankster
Суперзвезда
Суперзвезда

Брой мнения : 19
Reputation : 2
Join date : 27.02.2016
Age : 24
Местожителство : Cincinnati,Ohio

Върнете се в началото Go down

4. Segment with the new NXT Champion - AJ Styles Empty Re: 4. Segment with the new NXT Champion - AJ Styles

Писане by Scroller Вто Мар 22, 2016 5:23 pm

4. Segment with the new NXT Champion - AJ Styles Entrance2
Tazz: Опа тука стана горещо Фин Балор е тук!
Michael Cole: Да и явно ще има да си говори със Стайлс той сега се качва на ринга и взима микрофон.
4. Segment with the new NXT Champion - AJ Styles Promo
Finn Balor: Хей Стайлс извинявай,че те прекъснах,но както знаеш миналата седмица ти ми отне титлата на NXT и смятам да си я върна. И преди да изляза на ринга питах началниците кога ще ми е реванша и те казаха на турнира,а да и мача ни на турнира ще бъде Ladder Match феновете полудяват. точно така ти ще се биеш със мен на турнира и мача ни ще бъде Ladder Match нали знаеш правилата радвам се,че си шампион честито,но се радвай на последните си дни като шампион защото на турнира ще ти я отнема.... Опа чакайте вие сте двама,а аз не съм дошъл сам водя си моя съотборник моля посрещнете.....
Scroller
Scroller
Админстратор
Админстратор

Брой мнения : 58
Reputation : 5
Join date : 27.02.2016
Age : 21
Местожителство : България

Върнете се в началото Go down

4. Segment with the new NXT Champion - AJ Styles Empty Re: 4. Segment with the new NXT Champion - AJ Styles

Писане by Captain Salami. Вто Мар 22, 2016 7:32 pm



4. Segment with the new NXT Champion - AJ Styles Untitled-1 4. Segment with the new NXT Champion - AJ Styles Untitled-2

JBL: КАКВО? ТОВА НЕ Е ИСТИНА! ТОВА Е ШЕГА! ОООООО!!!! КАКВО ЛИ ПРАВИ ТОЗИ ЧОВЕК ТУК? ПО ВРЕМЕ НА СЕГМЕНТА НА СТАЙЛС И АМБРОУС! МАЙ ТОЙ Е СЪОТБОРНИКА НА ФИН БАЛОР! КАКЪВ ШОК! КОЛЕГА, ТИ ВЯРВАШ ЛИ В ТОВА?
JIM ROSS: КАК ЩЕ ВЯРВАМ, КАЖИ МИ ПРОСТО КАК МОГА ДА ВЯРВАМ? НЕ МОГА ДА ПОВЯРВАМ НА ОЧИТЕ СИ!


4. Segment with the new NXT Champion - AJ Styles Untitled-3


Y2J: ОО ДАА! КОЛКО ХУБАВО Е ДА СЕ НАМЕСИШ ПО ВРЕМЕ НА СЕГМЕНТА НА НЯКОЙ.. НАЛИ ФИН? Особено да прекъснем тези бавняри като се обесняват за техния отбор, отборни титли, които си мислят, че ще спечелят. Но ние с теб засега няма да им се пречкаме! Стайлс, човече! От сега се сбогувай със титлата си, която принадлежи на този човек, който стои тук до мен, защото ще си забравиш името, което едва помниш сега от ударите със стълби и столове, които ще получиш от Фин! А що се отнася до Дийн Амброус. Човек, късмет! Пожелавам ти да смачкаш Ортън и да отваряш по-малко предизвикателства , защото сам си патиш, нали? Сега нямаме повече време!

Сега Крис и Фин започват да нападат Стайлс и Амброус, Фин събаря Амброус и сега му прави..


~ COUP DE GRACE ~
4. Segment with the new NXT Champion - AJ Styles Diving-footstomp-nxt


Крис получава irish whip, навежда се под ръката на Стайлс и след това прави..


~ WALLS OF Y2J ~
4. Segment with the new NXT Champion - AJ Styles Untitled-4


След това Y2J отново взема микрофона и казва: IS SHOOTING UNITED FACT? YES, IT IS!!

FANS: OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO..
Captain Salami.
Captain Salami.
Суперзвезда
Суперзвезда

Брой мнения : 14
Reputation : 1
Join date : 27.02.2016

Върнете се в началото Go down

4. Segment with the new NXT Champion - AJ Styles Empty Re: 4. Segment with the new NXT Champion - AJ Styles

Писане by PILLOWTALK Вто Мар 22, 2016 7:59 pm

Tazz: Ооо , какво? Нененен , това не може да бъде , Амброус се вдига на крака и изчаква удобен момент , Фин Балор се обръща с усмивка към него , но не знае какво го очаква и това е .....

DIRTY DEEDS

4. Segment with the new NXT Champion - AJ Styles Dirty%2BDeeds

Cole: Ооо , боже господи , това не може да е истина , Крис Джерико тръгва към Амброус , но той го събаря с Clothesline. Сега Амброус отива до Y2J , вдига го на крака и сега ''The Phenomenal'' AJ Styles скача и поваля Крис Джерико с Phenomenal Forearm. Джерико е повален и сега Ей Джей Стайлс хваща Крис в средата на ринга и му прави.....

CALF CRUSHER

4. Segment with the new NXT Champion - AJ Styles CalfKiller

*Амброус взима микрофона и започва да говори*

Амброус: Хей кучи синове , вие ни нападнахте подло и затова ви предизвикваме на отборен мач , следващата седмица точно на този ринг в Monday Night Raw.

*Амброус хвърля микрофона и се пуска музичката му*

PILLOWTALK
PILLOWTALK
NGW Rookie's NXT Champion
NGW Rookie's NXT Champion

Брой мнения : 40
Reputation : 22
Join date : 27.02.2016
Age : 24
Местожителство : Yambol

Върнете се в началото Go down

4. Segment with the new NXT Champion - AJ Styles Empty Re: 4. Segment with the new NXT Champion - AJ Styles

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите